خرید اینورتر یاسکاوا

نمایندگی یاسکاوا در ایران فروش بی واسطه محصولات یاسکاوا

جدیدترین محصولات

Yaskawa V1000
  • Yaskawa V1000
  • Yaskawa A1000
  • Yaskawa L1000
  • Yaskawa J1000
  • Yaskawa GA500
  • Yaskawa GA700

اینورتر CIMR-VC4A0011BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 9.2 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0005BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 4.8 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0009BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 7.2 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VCBA0018BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: تک فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 17.5 آمپر حداکثر

اینورتر CIMR-VC4A0023FAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 18 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0018FAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 11.2 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0007BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 5.5 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0002BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 1.8 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0004BAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین): 3.4 آمپر جریان خروجی

اینورتر CIMR-VC4A0031FAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 23 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC4A0038FAA

منبع تغذیه ورودی: 400 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 31 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC2A0012BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 11 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC2A0010BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 8 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC2A0006BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 5 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VC2A0004BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: 3 فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 3 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VCBA0003BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: تک فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 2 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VCBA0006BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: تک فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 5 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VCBA0010BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: تک فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 8 آمپر جریان

اینورتر CIMR-VCBA0012BAA

منبع تغذیه ورودی: 200 ولت فازهای قدرت ورودی: تک فاز جریان خروجی دارای رتبه (وظیفه سنگین) : 11 آمپر جریان
اینورتر

نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا

اینورتر یکی از محصولات مهم و از اجزای جدا نشدنی مورد استفاده در صنعت است. کاربرد فراوانی دارد و در کل هر جا که نیاز باشد جریان برق DC به AC تبدیل شود استفاده از اینورتر اجتناب ناپذیر است. روز به روز استفاده از اینورتر ها گستردگی بیشتری می یابد و از این رو شرکت های مختلف بسیاری تلاش کرده اند به تولید اینورتر بپردازند. اما شرکت یاسکاوا ژاپن که از قدیمی ترین و مهم ترین شرکت های تولید کننده اینورتر در سراسر دنیاست با توجه به کیفیت بالای محصولاتش توانسته در رأس این شرکت ها قرار بگیرد و سالانه میلیون ها نسخه از اینورتر های خودش را در سطح دنیا بفروشد. ما در مهرسا یاسکاوا به عنوان نماینگی یاسکاوا در ایران محصولات این شرکت را با قیمتی مناسب عرضه میکنیم.

ضمانت اصل بودن کالا

مشاوره تخصصی رایگان

قیمت مناسب و رقابتی

ارسال به تمام نقاط کشور

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » منبع تغذیه mean well

انواع اینورتر یاسکاوا

اینورترهای یاسکاوا تنوع فراوانی دارند و هر سری از آن خود تعداد زیادی اینورتر را شامل میشود. این تنوع از آن جهت است که بتوانند رنج وسیعی از کابردهای مورد نیاز در صنعت را پوشش دهند.

در زیر به بررسی سه تا از مهم ترین سری های اینورتر های یاسکاوا میپردازیم.

اینورتر یاسکاوا سری V1000

اینورترهای سری V1000 از معروف ترین و پرکاربرد ترین انواع اینورتر هستند. اینورتر یاسکاوا V1000 یک اینورتر همه منظوره است که به طور گسترده در صنعت و در موتورها استفاده میشود. رنج توانی این اینورتر از 0.1 تا 15 کیلوبات است اما میتوان از آن برای موتورهای 18.5 کیلوبات نیز استفاده نمود. کاربردهای آن بسیار گسترده است اما میتوان به طور مختصر به استفاده در کمپرسورها، فن ها، میکسرها، پمپ ها، جرثقیل ها و بالابرها و… اشاره کرد. از ویژگی های این اینورتر: مناسب برای سیستم های پیچیده / سرعت بالا در برابر تغییرات بار / طراحی با اندازه کوچک برای فضای کم / تنظیم خودکار آنی / استفاده ترمز High Flux / قابلیت عملکرد با موتور به صورت IM یا PM / حداقل 10 سال طول عمر / قابلیت برنامه نویسی مشترک / دارای کیبورد و نمایشگر LED / مقاومت بالا در برابر لرزش / منطبق با RoHS / چرخه اسکن بسیار سریع 

v1000
yaskawa a1000

اینورتر یاسکاوا سری A1000

اینورترهای سری A1000 در جرثقیل ها، کمپرسورها، پمپ ها و فن ها و… استفاده میشود. با توجه به اندازه کوچک و قابلیت نصب در کنار یکدیگر فضای مورد نیاز را کاهش میدهند. از ویژگی های این اینورتر: مناسب برای کاربردهای مختلف عمومی و حرفه ای / کنترل موتورهای القایی و مغناطیسی دائم / ایمنی بالا با توجه به قابلیت های حفاظتی / 10 سال کارکرد بدون نیاز به سرویس / قابلیت تأمین 200% گشتاور در سرعت صفر / قابلیت تنظیم خودکار سرعت نسبت به بار / امکانات پیشرفته ذخیره سازی انرژی برای کپی و پشتیبان گیری از پارامترهای اینورتر / کنترل مکان به شکل حلقه باز و بدون انکودر در موتور مغناطیسی دائم / مدیریت پارامترهای اینورتر A1000 با کمک نرم افزار DriveWizardPlus / اطلاع از خرابی قبل از وقوع آن با توجه به تنظیمات نگهداری پیشگیرانه

یاسکاوا L1000

اینورتر یاسکاوا سری L1000

اینورترهای سری L1000 تخصصی برای آسانسور هستند و قابلیت کار با موتورهای سنکرون آسنکرون را دارند. از ویژگی های آن برخورداری از فناوری soft start و استفاده از پالس فیدبک نام برد. از ویژگی های این اینورتر: مخصوص آسانسور / درایو تک برای موتور کنترل IM یا PM / طراحی شده برای بیش از 70000 ساعت کار پیاپی بدون نیاز به سرویس / مناسب برای فعالیت بسیار ساکت موتور / تشخیص دادن جهت حرکت در زمان قطعی برق / اندازه گیری مشخصات موتور به صورت خودکار / نمایشگر LCD برای تنظیم پارامترهای درایو / قابلیت تشخیص قطع شدن فاز ورودی / تا 15KHZ فرکانس سوئیچینگ قابل تنظیم / دارای خروجی 0.3 میلی ثانیه به جهت باز شدن درب آسانسور قبل از رسیدن به سر طبقه.

راه های ارتباطی

شما میتوانید برای گرفتن مشاوره، اطلاع از قیمت ها و سفارش انواع اینورتر یاسکاوا با ما تماس بگیرید. ما از کمک کردن به شما برای رسیدن به هدفتان خوشحال خواهیم شد.

همچنین میتوانید در واتس اپ و یا تلگرام به ما پیام دهید و درخواست خود را بگویید. ما در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.

     

همه چیز درباره اینورتر

اینورتر

در اواخر قرن 19 بین دو دانشمند بزرگ آن موقع یعنی توماس ادیسون و نیکولا تسلا رقابت شدیدی بر سر نوع جریان برق در گرفت. ادیسون طرفدار جریان DC  بود و تسلا از جریان AC حمایت میکرد. در نهایت این تسلا بود که پیروز شد و جریان برق AC در جهان فراگیر شد. اما جریان AC یک مشکل خیلی بزرگ دارد و آن اینکه بر خلاف جریان DC آن را نمیتوان به راحتی ذخیره کرد. بنابراین به دستگاهی نیاز بود تا در مواقعی که جریان برق به صورت DC باشد، بتواند آن را به جریان AC تبدیل کند. در قرن بیستم این دستگاه ساخته شد و رفته رفته بهبود یافت و پیشرفته تر شد. نام این دستگاه را اینورتر گذاشتند به معنای معکوس کننده. استفاده و اهمیت اینورتر روز به روز بیشتر شد به طوری که الان یکی از بخش های مهم و اصلی در اتوماسیون های صنعتی است. 

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » خرید منبع تغذیه سوئیچینگ

بزرگترین شرکت های تولید کننده اینورتر و درایو صنعتی

با توجه به اهمیت اینورتر برای صنایع، شرکت های بسیار زیادی به عرصه ی تولید این محصول پا گذاشته اند. رقابت بین این شرکت ها و نوآوری هایشان باعث شد روز به روز تکنولوژی اینورترها پیشرفته تر شود و بخش بیشتری از صنعت را در اختیار بگیرند. از مهمترین شرکت های تولید کننده اینورتر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

LS

اینورتر LS یکی از محصولات کمپانی کره ای LS به شمار می رود. این شرکت زیر مجموعه شرکت LG است و فعالیت آن در زمینه اتوماسیون صنعتی است. این شرکت در سال 1974 با هدف توسعه و رقابت در زمینه فناوری اتوماسیون و تجهیزات صنعتی توسط لاکی پاکینگ در کره جنوبی تاسیس شد. امروزه کمپانی LS با کیفیت بالا و فناوری روز دنیا یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در دنیاست و تا به امروز افتخارات و جوایز فراوانی را در این زمینه کسب نموده است. اینورتر LS با ویژگی هایی همچون کیفیت بالا، قیمت به صرفه، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب، راندمان و کارایی بالا، تنوع در مدل ها، دقت بالا و بسیاری از موارد دیگر توانسته جایگاه مورد قبولی در بازار پیدا کند.

میتسوبیشی

برند میتسوبیشی الکتریک با تعداد بالای اینورتر تولیدی نصب شده در صنایع مختلف، یکی از بزرگترین تولید کننده های اینورتر است. درایوهای کاربری سنگین این برند اطمینان و کارایی بالایی دارند که در کنار انعطاف پذیری کمک شایانی به مدیریت هزینه می کنند. ویژگی اینورترهای میتسوبیشی باعث شده که این برند همواره مورد اعتماد در اتوماسیون صنعتی باشد.

رله حالت جامد امرون

امرون

امرون جزو شرکت های پیشگام در زمینه تولید اینورتر است که در گذشته با همکاری شرکت یاسکاوا به تولید اینورتر میپرداخت اما الان این دو شرکت از هم جدا شده اند و امرون از تمرکز خودش در زمینه اینورتر کاسته و توجه بیشتری به تولید دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی کرده است. اما هنوز هم اینورترهای امرن از اینورترهای با کیفیت بازار هستند. برای اطلاعات کامل تر درباره اینورتر OMRON مقاله آن را مطالعه کنید.

yaskawa logo

یاسکاوا

یاسکاوا یکی از برندهای مورد اطمینان صنعت است که دارای تنوع و کیفیت بسیار بالا می باشد. در سال 2007 یاسکاوا کارخانه ای با ظرفیت تولید ده میلیون اینورتر در یوکوهاشی ژاپن راه اندازی کرد که این شرکت را به بزرگترین تولید کننده اینورتر در جهان تبدیل کرد. نوآوری های یاسکاوا به این شرکت امکان پیشتاز بودن در زمینه کنترل حرکت و تکنولوژی های اتوماسیون را بخشیده است. اینورترهای یاسکاوا از بالاترین سطح اطمینان برخوردارند به طوری که دارای کمترین خطا می باشند.

با توجه به اهمیت روز افزون اینورترها خرید یک اینورتر مناسب بسیار با اهمیت است.

بهترین برند اینورتر در ایران | اینورتر یاسکاوا

یاسکاوا یکی از شرکت های مشهور در زمینه تولید تجهیزات تکنولوژی است که در سال 1915 توسط کئیشیرو یاسکاوا در ژاپن تاسیس شد. این شرکت از همان ابتدا به جهت کیفیت بالا و خطای کم، و همچنین نوآوری هایی که داشت کمک بزرگی به مدرنیزه شدن صنایع مختلف کرد. از جمله ی نوآوری های شرکت یاسکاوا میتوان به تولید اولین اینورترهای با ترانزیستور، اولین درایو کنترل برداری، اولین درایو کنترل دیجیتال، و اولین اینورتر ماتریکس برای تولید انبوه اشاره کرد. برای بیش از صد سال محصولات این شرکت به صنایع کمک کرده و یاسکاوا همچنان با قدرت و رو به جلو حرکت میکند.

 

شرکت یاسکاوا

چرا اینورترهای یاسکاوا؟

در حال حاضر یاسکاوا یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه اتوماسیون صنعتی، تولید انواع اینورتر ها، سرو درایو ها، روبات های صنعتی،موتورهای خودمهار و… است. شرکت یاسکاوا در کشورهای زیادی مانند آمریکا، برزیل، کانادا، بریتانیا، سوئد، فرانسه، چین و آلمان فعالیت میکند و در اکثر کشورهای دنیا بسیار شناخته شده است. اینوتر یاسکاوا که یکی از مهمترین محصولات این شرکت است سالانه میلیون ها عدد از آن در سراسر دنیا به فروش میرود. در گذشته یاسکاوا اینورتر ها و درایو های خودش را با همکاری شرکت امرون ارائه میکرد. اما سال هاست که این دو شرکت از هم جدا شدند و یاسکاوا با قدرت بیشتری به تولید اینورتر و درایو ادامه میدهد.

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » خرید سنسور چشمی

زمینه های فعالیت برند YASKAWA

یاسکاوا ژاپن در زمینه های مختلف زیادی فعالیت میکند که از مهترین آنها میتوان به این موارد اشاره کرد:

کنترل حرکتی: انواع اینورتر، سرو درایو، ماشین کنترل

مهندسی سیستم: انواع ژنراتور، مبدل ولتاژ

روباتیک: انواع روبات های صنعتی

فناوری اطلاعات: پردازش اطلاعات، نرم افزار

 

مهرسا یاسکاوا » فروشگاه تخصصی عرضه محصولات شرکت یاسکاوا

فروشگاه مهرسا یاسکاوا با بهره گیری از کادر تخصصی مجرب در زمینه تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی، انواع محصولات مرتبط در این زمینه را با وجود شبکه ارتباطی وسیع با شرکت های داخلی و خارجی ارائه می نماید. شناخت نوع نیاز مصرف کنندگان ، توصیه ها و نظرات کارشناسی کادر تخصصی این مجموعه، ارتباط با متخصصین داخلی و خارجی در خصوص موضوعات اتوماسیون صنعتی، ارائه خدمات مشاوره ای، نصب و راه اندازی و بکارگیری سیستم های پیشرفته و دقیق و مقرون به صرفه بودن ما را در ارائه بهترین خدمات یاری کرده اند.

نمایندگی فروش درایو یاسکاوا

عموما اینورتر و درایو با یکدیگر یکسان در نظر گرفته می شوند این در حالی است که این دو دستگاه با یکدیگر متفاوت اند و در واقع اینورتر بخشی از درایو است. درایو (کنترل کننده دور موتور) برای تنظیم و بهبود عملکرد موتور ها است و نقش مهمی در عملکرد موتورها دارند. درایوهای یاسکاوا به خصوص درایوهای آسانسور این شرکت از محصولات با کیفیت در این عرصه محسوب می شوند و دارای عمر مفید طولانی ای هستند.

درایو یاسکاوا

در دنیای امروز که شرایط اقتصادی نقش بسیار مهمی را در زندگی و به خصوص در صنعت ایفا میکند هزینه محصولات همواره دارای اهمیت خاصی است. اولین گزینه ای که افراد برای انتخاب محصولات مورد نیازشان در نظر میگیرند بعد از کیفیت آن مطمئنا قیمت آن محصول است. رسیدن به تناسبی خوب میان بهترین عملکرد و مناسب ترین قیمت هدفی است که هر صنعت کاری دنبال آن است. محصولات شرکت یاسکاوا از جمله این دسته از محصولات است که با وجود کیفیت بسیار بالا قیمت مناسبی دارد و همین امر باعث فروش چشمگیر آن در دنیا شده است. مهرسا یاسکاوا که محصولات خود را از یاسکاوا ترکیه تهیه میکند نیز سعی کرده با پایین نگه داشتن قیمت ها به فروش مناسب این محصول در کشور دامن بزند.

ما در مهرسا یاسکاوا در کنار اینورتر و درایو یاسکاوا محصولات بسیار دیگری از جمله منبع تغذیه، رله، سنسور و … نیز عرضه میکنیم که همه ی این محصولات از شرکت های مطرح دنیا تهیه میشوند. هدف ما همواره این بوده است که در کنار ارائه محصولات با کیفیت، هزینه ها را در پایین ترین سطح ممکن نگه داریم که خرید آن برای صنعت گران در ایران تا جای ممکن راحت باشد.

خرید سرو موتور یاسکاوا

سرو موتورها یکی از انواع موتورهای الکتریکی هستند که امکان تغییر سرعت در کمترین زمان در آنها وجود دارد. یاسکاوا از مهمترین تولید کنندگان سرو موتور است که با انواع سری های خود توانسته نیاز صنعت را بر طرف کند. اولین بار یاسکاوا در سال 1992 از سرو درایوهای سیگمای خود رونمایی کرد و در سال 2013 سری سیگما 7 را روانه بازار کرد که از پیشرفته ترین سرو درایوهای موجود است که راه حل های بسیاری برای راحتی کار ارائه میدهد. برای آگاهی از قیمت این محصول و دیگر محصولات یاسکاوا با ما تماس بگیرید.

روتاری سروو موتور

Rotary Servo Motor سرو موتورهای روتاری که در سرعت و ظرفیت های متفاوت تولید شده اند و دارای رزولوشن بالا هستند. سرو موتورهای سیگما 7 یاسکاوا دارای گشتاور حداکثر 350% می باشند و از انکودر 24 بیتی استفاده میکنند.

سرو موتور خطی

Linear Servo Motor سرو موتور خطی که توانی تولید در کوچکترین ظرفیت ها تا بزرگترین ظرفیت ها را دارند. این سرو موتورها سرو موتورهای گیربکس دار هستند و در صنایع خودروسازی و هواپیما سازی، صنایع چوب، صنایع قطعه سازی و همچنین صنعت رباتیک کاربرد دارند.

دایرکت درایو

Direct Drive سرو موتور دایرکت درایو یاسکاوا که به دو شکل با هسته و بی هسته عرضه میشود. این سرو موتور یک راندمانی را در خروجی به شما می دهد که آسیب به اجزای سیستم را به حداقل می رساند و تکرارپذیری و دقت در موقعیت را به حداکثر می رساند.

راه های ارتباطی

شما میتوانید برای گرفتن مشاوره، اطلاع از قیمت ها و سفارش انواع اینورتر یاسکاوا با ما تماس بگیرید. ما از کمک کردن به شما برای رسیدن به هدفتان خوشحال خواهیم شد.

همچنین میتوانید در واتس اپ و یا تلگرام به ما پیام دهید و درخواست خود را بگویید. ما در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.

   

error

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

محصولات یاسکاوا یکی از با دوام ترین و ماندگار ترین محصولات حال حاضر در بازار اند. طول عمر اینورترهای یاسکاوا حداقل 10 سال است و در صورت مراقبت و رسیدگی به این دستگاه این طول عمر افزایش یافته و عملکرد دستگاه نیز بهینه باقی خواهد ماند. اینورترهای ما دارای خدمات پس از فروش مناسبی هستند که در صورت بروز هر گونه مشکل به رفع آن کمک خواهد کرد. شما همواره میتوانید با پشتیبانی ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

رفع انواع خطاهای اینورتر یاسکاوا

خطا

گاهی پیش می آید که اینورترها خطاهایی را نشان میدهند که دلایل متفاوتی دارد. خطاهایی که از شرایط محیطی، پایین و بالا بودن ولتاژ، مشکل در اتصال و… ناشی میشوند و میتوانند به کل کار آسیب بزنند. در نتیجه اینورتر این خطاها را به شما نشان میدهد که آن مشکل را بر طرف کنید. این خطاها انواع گسترده ای دارند که در زیر به چند نمونه از مهم ترین آن ها اشاره میکنیم. همچنین شما میتوانید برای برطرف کردن انواع خطاهای درایو یاسکاوا و خطاهای اینورتر omron با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خطای GF

خطای GF یا Ground Fault برای محافظت از اینورتر طراحی شده است. این خطا وقتی نمایش داده میشود که در اتصال اینورتر مشکل باشد.

عواملی که باعث این خطا میشود:

اتصال بد به موتور، DCCT داخل درایو ناکارامد باشد.

راه حل:

اینورتر را بدون موتور امتحان میکنیم، اگر بدون موتور خطا نداشتیم مشکل از موتور است و باید بررسی شود و اگر باز هم اینورتر خطا میداد احتمالا مشکل سخت افزاری دارد.

خطای OV

این خطا زمانی نمایش داده میشود که ولتاژ DC باس از از حد مجاز بیشتر شود. توجه داشته باشید در اینورتر های کوچک با صفحه نمایش LED مانند اینورتر V1000، خطای OV به شکل oU نمایش داده میشود. 

عواملی که باعث این خطا میشود:

ولتاژ ورودی بسیار بالا، وجود پاور اسپایک، خرابی حداقل یکی از موتورهای متصل، خطای خارجی

راه حل:

چک کردن ولتاژ ورودی، افزایش زمان Dec، استفاده از مقاومت ترمز برای تخلیه ولتاژ برگشتی

خطای LV

این خطا زمانی نشان داده میشود که سطح ولتاژ پایین باشد.

عواملی که باعث این خطا میشود:

افت ولتاژ، جریان خروجی بیش از حد

راه حل:

شبکه را برای افت ولتاژ بررسی میکنیم. میتوان سطح تشخیص افت ولتاژ را برای اینورتر پایین آورد تا به ازای سطح پایین تری از ولتاژ قطع کند. در برخی مواقع که جریان زیاد خروجی باعث افت ولتاژ ورودی میشود باید به جریان رسیدگی کرد.

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » خرید رله اس اس ار

برای سفارش و خرید انواع درایو یاسکاوا با شماره 02166759200 تماس بگیرید.

سوالات متداول FAQ

به طور کلی وقتی بخواهیم جریان DC را به جریان AC تبدیل کنیم از اینورتر استفاده میکنیم. وظیفه اصلی اینورترها بهینه سازی جریان اولیه موتور است.

صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه

افزایش عمر مفید موتور با کاهش دادن جریان راه اندازی

امکان تغییر سرعت موتور

محافظت از دستگاه در برابر بار اضافی

ولتاژ ورودی که تک فاز است یا سه فاز

توانایی ارتباز آن با سایر کنترلرها

توان اینورتر

تکنولوژی به کار رفته در آن

شرکت یاسکاوا با توجه به قدمتی که در زمینه تولید اینورتر دارد و همچنین نوآوری هایش همواره بیشتر از سایر برند ها مورد توجه صنعت کاران بوده است.

کافی است تا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همکاران ما به شما کمک خواهند کرد.

faq

چرا اینورتر و درایو را از مهرسا یاسکاوا بخریم؟

اینورتر یکی از محصولات مهم در اتوماسیون های صنعتی است و نقش مهمی در پیشبرد فناوری و تکنولوژی دارد. شرکت مهرسا یاسکاوا با سال ها فعالیت در این حوزه توانسته رضایت مشتریان را با پیشنهاد اینورتر مناسب جلب کند. مهرسا یاسکاوا به عنوان  نمایندگی یاسکاوا در تهران فعالیت می کند و به تهیه و توزیع انواع اینورترهای مناسب مشغول است.

کیفیت

برای ما کیفیت محصولات بسیار مهم است. تحت هر شرایطی تلاش ما بر این است که بهترین محصولات را به مشتریانمان ارائه دهیم.

هزینه

با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی جامعه تلاش ما بر این است تا با ارائه قیمت مناسب محصولات به چرخش چرخ صنعت کمک کرده باشیم.

تنوع

با توجه به عرضه ی محصولات از برندهای مختلف این امکان برای شما فراهم است محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین آن را برگزینید.

ضمانت

تمامی محصولات ما دارای ضمانت اصالت کالا و خدمات پس از فروش هستند تا مشتریان بتوانند با خیال راحت از ما خرید کنند.

‫5/5 (3 امتیاز )