فیوز مینیاتوری

021-66759201            021-66759200 

جدیدترین محصولات

berme
  • berme

مینیاتوری DZ47-63 25A

تعداد قطب ها: 2P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 6A / 10A / 16A / 20A ( اختیاری ) عمر مکانیکی:

مینیاتوری DZ47-63  25A

تعداد قطب ها: 3P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 25A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 16A

تعداد قطب ها: 3P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 16A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 32A

تعداد قطب ها: 3P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 32A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 40A

تعداد قطب ها: 3P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 40A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 63A

تعداد قطب ها: 3P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 63A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 16A

تعداد قطب ها: 2P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 16A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 32A

تعداد قطب ها: 2P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 32A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوری DZ47-63 63A

تعداد قطب ها: 2P ولتاژ نامی: 400 ولت جریان نامی: 63A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35

مینیاتوریDZ47-63 6A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 6A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 10A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 10A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 16A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 16A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 20A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 20A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 25A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 25A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 32A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 32A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 40A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 40A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

مینیاتوریDZ47-63 63A

تعداد قطب ها: 1P ولتاژ نامی: 230ولت جریان نامی: 63A عمر مکانیکی: 20000 بار روش نصب: ریل DIN 35 میلی

کاتالوگ مینیاتوری BERME

برای اطلاعات بیشتر و تخصصی بهتر است با کلید بر روی دکمه زیر کاتالوگ مینیاتوری شرکت برمه را دانلود کرده و مشاهده کنید.

کاتالوگ مینیاتوری

فروش ویژه فیوز مینیاتوری با مناسب ترین قیمت

خرید مینیاتوری

خرید کلید و فیوز مینیاتوری

برای خرید انواع فیوز مینیاتوری با کیفیت بالا که نیاز شما در موارد مختلف بر طرف کند میتوانید همین حالا اقدام کنید. با رفتن به صفحه هر محصول اطلاع کامل را راجع به آن مطالعه کنید و در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز بهره ببرید.

ضمانت اصل بودن کالا

مشاوره تخصصی رایگان

قیمت مناسب و رقابتی

ارسال به تمام نقاط کشور

فیوز مینیاتوری چیست و چه کاربردی دارد؟

فیوز مینیاتوری یا  کلید مینیاتوری (Miniature Circuit Breaker) یکی از تجهیزات پرکاربرد الکتریکی است که در برق کشی ساختمان ها استفاده فراوانی دارد. کلید مینیاتوری در مقابل جریانات اضافی حساس است و اگر جریان اضافی از فیوز بگذرد برای تامین امنیت و جلوگیری از اتصال کوتاه برق را قطع می کند در نتیجه مانع آسیب رسیدن به سایر اجزای مدار می شود. 

فیوز مینیاتوری می­تواند از تجهیزات و وسایل خانگی و صنعتی در مقابل عبور جریان­ های غیرمجاز برق محافظت کند.

با توجه به اینکه امروزه در سیستم‌ های برق کشی به مباحث ایمنی توجه زیادی می ‌شود، در این راستا از وسایل مختلفی برای تامین اصول امنیتی در مدارهای الکتریکی و برق کشی یک ساختمان استفاده می ‌شود که یکی از اصلی ترین آنها مینیاتوری است. در ادامه این متن با کاربرد های فیوز مینیاتوری، انواع آن و شرکت های تولید کننده آن آشنا می شویم تا هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشیم.

دو روش محافظت توسط کلید مینیاتوری

روش اول: در این روش تشخیص جریان اضافی توسط دو فلز غیر هادی انجام می شود؛ به صورتی که با عبور جریانی بیشتر از جریان نامی، یک فلز گرم تر می شود و خمیدگی بیشتری پیدا می کند و در نهایت باعث قطع شدن جریان برق می شود.

روش دوم: در این روش تشخیص میزان جریان اضافی توسط یک سیم پیچ با تعداد دور کم و قطر زیاد انجام می شود؛ و مانند روش قبل با عبور جریانی بیشتر از جریان نامی کلید مینیاتوری جریان برق را قطع می کند.

کاربرد کلید مینیاتوری چیست؟

کاربرد کلید و فیوز مینیاتوری فراوان است و از آنها میتوان در موارد بسیاری استفاده کرد و کاربرد آن محدود نیست. به طور کلی در هرجایی که برق کشی میشود مانند منازل مسکونی، تابلو برق های صنعتی، بیمارستان ها و سایر مراکز عمومی، شرکت ها و کارخانه ها و… میتوان از مینیاتوری استفاده کرد.

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » سنسور فتوالکتریک

برای اطلاعات بیشتر و خرید فیوز مینیاتوری با شماره های زیر تماس بگیرید.

جریان فیوز های مینیاتوری

در فیوز های مینیاتوری دو نوع جریان وجود دارد: جریان نامی و جریان لحظه ای

جریان نامی

کلیدهای مینیاتوری یک جریان نامی مخصوص به خود را دارند که به بیشترین مقدار جریان مجاز که یک فیوز مینیاتوری می تواند تحمل کند گفته می شود. در صورتی که جریانی بیشتر از این مقدار از کلید مینیاتوری عبور کند کلید واکنش نشان داده و جریان برق را قطع می کند. جریان نامی فیوز های مینیاتوری به صورت اعداد یک رقمی یا دو رقمی است.

جریان لحظه ای

روی کلیدهای مینیاتوری معمولا یک عدد بزرگی مثل 6000 یا 3000 حک می شود که نشان دهنده جریان است و در یک کادر مستطیل قرار دارد و نشان دهنده مقدار جریانی است که کلید در یک لحظه یا یک ثانیه می تواند تحمل کند.

معرفی انواع فیوز مینیاتوری

فیوز های مینیاتوری بر اساس استفاده و کاربرد به تیپ های مختلف دسته بندی می شوند که در ادامه با آنها آشنا می شویم:

کلید مینیاتوری تیپ B روشنایی: 

این کلیدها به کلید های تندکار معروف هستند و از آنها در تاسیسات روشنایی صنعتی و ساختمان های مسکونی استفاده می شود و سرعت بالایی در مقابل جریان اضافی دارند. این کلید‌ های مینیاتوری برای بارهای مقاومتی یا القایی کوچک استفاده می شوند. وقتی جریانی با بار 3 تا 5 برابر جریان نامی از مدار بگذرد این کلید ها جریان برق را قطع می کنند و در نتیجه برای مصارف خانگی بسیار موثر اند.

کلید مینیاتوری تیپ C موتوری: 

این کلیدها به کلید های کند کار معروف هستند و از آنها در تأسیسات تجاری و صنعتی باستفاده می شود. وقتی جریانی با بار 5 تا 10 برابر جریان نامی از مدار بگذرد این کلید ها برق را قطع می کنند و معمولاً هم برای موتورهای کوچک یا لامپ‌ های فلورسنت به کار می‌رود. در مقایسه با تیپ B زمان قطع برق توسط کلید مینیاتوری تیپ C بیشتر است.

کلید مینیاتوری تیپ D ترانسفورماتوری: 

کلید مینیاتوری تیپ D بیشتر کاربرد صنعتی خاص دارد (برای جریان های هجومی زیاد، مانند تجهیزاتی که ترانس دارند و دستگاه اشعه ایکس). این کلیدها در جریان اضافه بار بین 10 تا 20 برابر جریان نامی در زمانی مشخص که معمولا کمتر از ۱۰۰ میلی ثانیه است مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B و تیپ C بیشتر است. همچنین این کلید به کلید مینیاتوری بسیار کندکار نیز معروف است.

کلید مینیاتوری تیپ K قدرت: 

این کلیدها برای حفاظت مدارهای قدرت، ترانسفورماتورها و موتورها به کار می روند. حساسیت این کلید مینیاتوری به جریان اضافی بیشتر است و سریع تر از سایر کلید ها برق را قطع می کند. اما این کلید هنگام اتصال کوتاه مانند تیپ D  و C عمل می کند.

کلید مینیاتوری تیپ Z بسیار حساس: 

این کلیدها در مواقعی که جریان عبوری نسبت به جریان نامی افزایش پیدا کند در لحظه ای کوتاه که کمتر از زمان تمامی تیپ های فیوزها می باشد دستور قطع را صادر میکند. همچنین حساسیت فیوز مینیاتوری نوع Z بیشتر از همه ی تیپ های موجود در هنگام اضافه بار و اتصال کوتاه می باشد. در مدارات با حساسیت زیاد این نوع فیوز مینیاتوری کاربرد بسیاری دارد.

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » پی ال سی OMRON

شرکت برمه BERME » محصولات با کیفیت ارزان

معرفی مختصر برند برمه

در حقیقت نام اصلی این برند BERM است که برای تلفظ راحت تر در ایران به BERME شناخته شده است. برمه یک برند چینی است که از نظر کیفیت با برندهایی همچون OMRON و AUTONICS برابری میکند اما از نظر قیمت به صرفه تر است برای همین بسیاری محصولات این شرکت را ترجیح می دهند و از آن استفاده می کنند.

از مهم ترین محصولات برند BERME که فروش خوبی دارند میتوان به کنتاکتور، ترموستات، انواع رله شیشه ای و پی ال سی و SSR، کانکتور و مینیاتوری اشاره کرد.

نمایندگی برمه

مهرسا یاسکاوا به عنوان نماینده اصلی فروش محصولات برمه در ایران تمام محصولات این شرکت را با بهترین قیمت و خدمات عرضه می کند. اگر دنبال خرید محصولات برمه در ایران هستید از اینجا میتوانید تمام محصولات این شرکت را ببینید.

مینیاتوری برمه

کلید مینیاتوری یکی از محصولات مهم شرکت برمه BERME است که در مدل های مختلف عرضه می شود. مهم ترین سری مینیاتوری برمه که سری DZ47 است برای نیازهای مختلف پاسخگو است و میتواند به خوبی وظیفه خود را انجام دهد. در ابتدای این صفحه هم میتوانید مدل های مختلف مینیاتوری BERME را مشاهده کنید هم برای اطلاعات کامل روی هر محصول کلیک کرده یا کاتالوگ آنها را مشاهده کنید.

قیمت مینیاتوری

کلید مینیاتوری از جمله قطعاتی است که با وجود اهمیت زیاد قیمت بالایی ندارد و میتوان آن را با هزینه نسبتا کمی تهیه کرد. اما برای تهیه اجناس با کیفیت تر مطمئنا باید هزینه بیشتری کرد. قیمت مینیاتوری به عوامل مختلفی از جمله نوع کلید و شرکت سازنده آن بستگی دارد که باعث متفاوت بودن قیمت ها می شود.

برمه یکی از شرکت هایی است که هم از نظر کیفیت در بالاترین سطح است هم از نظر قیمت وظیت خوبی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت محصولات با مهرسا یاسکاوا در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش مینیاتوری

با توجه به اهیمت کلیدهای مینیاتوری خرید آن اهمیت بالایی دارد. در مهرسا یاسکاوا میتوان انواع مینیاتوری از شرکت های برتر دنیا مانند BERME را با قیمتی مناسب و خدمات پس از فروش عالی تهیه کنید. برای خرید میتوانید هم به صورت آنلاین هم به صورت فیزیکی اقدام کنید. تنها کافی است با شماره های شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

مینیاتوری DZ47-63 32A

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » رله SSR

مزایای خرید از مهرسا یاسکاوا

مهرسا یاسکاوا از زمان تاسیس خود تا به امروز توانسته در بخش های مختلف صنعت، در کنار صنعتگران باشد و به آنها در تامین محصولات مورد نیازشان کمک کند. با توجه به قیمت های عادلانه و خدمات پس از فروش مناسب مشتریان ما همواره به ما باز می گردند که این انگیزه ای دو چندان برای ادامه کار ماست.

در حال حاضر در مهرسا یاسکاوا محصولات اتوماسیون صنعتی از جمله اینورتر ، سنسور، ترموستات، تایمر، HMI، لیمیت سوئیچ، فتوالکتریک، اینکودر، کانکتور، منبع تغذیه، رله و SSR، کانتر، مینیاتوری و… از بهترین شرکت های دنیا به فروش می رسند.

قیمت مناسب، کیفیت برتر، مشاوره تخصصی و پشتیبانی حرفه ای از جمله ی تضمین های ما به شماست.

سوالات متداول FAQ

از برترین برندهای مینیاتوری میتوان به برمه، هیوندای، اشنایدر و ال اس اشاره کرد که بالاترین کیفیت ها را دارند، اما برندهای ایرانی خوب نیز در بازار موجود اند.

مینیاتوری ها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به نیاز میتوانند بهترین گزینه باشند. تیپ های این محصول از جمله تیپ B، تیپ C، تیپ D، تیپ K و تیپ Z ویژگی های خاصی دارند که با توجه به شرایط مختلف استفاده می شوند.

قیمت مینیاتوری رنج گسترده ای را شامل می شود از چند ده هزار تومان تا چند صد هزار تومان و چند میلیون تومان که این اختلاف قیمت دلایل مختلفی دارد.

مزیت مینیاتوری های این شرکت این است که با توجه به کیفیت بالا قیمت گرانی ندارند و از نظر هزینه به صرفه اند.

‫5/5 (1 امتیاز )