خرید کنتاکتور

021-66759201            021-66759200 

جدیدترین محصولات

berme
  • berme

کنتاکتور CJX2-0910

کنتاکتور 9 آمپر معروف به D09 جریان عملیاتی در 380 ولت: 9 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 6.6 آمپر

کنتاکتور CJX2-6511

کنتاکتور 65 آمپر معروف به LC1-D65 جریان عملیاتی در 380 ولت: 65 آمپر ولتاژ سیم پیچ: 220 VAC جریان عملیاتی

کنتاکتور CJX2-9511

کنتاکتور 95 آمپر معروف به LC1-D95 جریان عملیاتی در 380 ولت: 95 آمپر ولتاژ سیم پیچ: 220 VAC جریان عملیاتی

کنتاکتور CJX2-8011

کنتاکتور 80 آمپر معروف به LC1-D80 جریان عملیاتی در 380 ولت: 80 آمپر ولتاژ سیم پیچ: 220 VAC جریان عملیاتی

کنتاکتور CJX2-4011

کنتاکتور 40 آمپر معروف به LC1-D40 جریان عملیاتی در 380 ولت: 40 آمپر ولتاژ سیم پیچ: 220 VAC جریان عملیاتی

کنتاکتور CJX2-9510

کنتاکتور 95 آمپر معروف به D95 جریان عملیاتی در 380 ولت: 95 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 55 آمپر

کنتاکتور CJX2-8010

کنتاکتور 80 آمپر معروف به D80 جریان عملیاتی در 380 ولت: 80 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 49 آمپر

کنتاکتور CJX2-6510

کنتاکتور 65 آمپر معروف به D65 جریان عملیاتی در 380 ولت: 65 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 42 آمپر

کنتاکتور CJX2-5010

کنتاکتور 50 آمپر معروف به D50 جریان عملیاتی در 380 ولت: 50 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 40 آمپر

کنتاکتور CJX2-4010

کنتاکتور 40 آمپر معروف به D40 جریان عملیاتی در 380 ولت: 40 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 32 آمپر

کنتاکتور CJX2-3210

کنتاکتور 32 آمپر معروف به D32 جریان عملیاتی در 380 ولت: 32 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 25 آمپر

کنتاکتور CJX2-2510

کنتاکتور 25 آمپر معروف به D25 جریان عملیاتی در 380 ولت: 25 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 18 آمپر

کنتاکتور CJX2-1210

کنتاکتور 12 آمپر معروف به D12 جریان عملیاتی در 380 ولت: 12 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 8.9 آمپر

کنتاکتور CJX2-1810

کنتاکتور 18 آمپر معروف به D18 جریان عملیاتی در 380 ولت: 18 آمپر جریان عملیاتی در 660 ولت: 12 آمپر

فروش با قیمت مناسب کنتاکتور برای نیازهای مختلف

کنتاکتور berme

خرید کنتاکتور

با توجه به استفاده و نیاز فراوان به کنتاکتورها، ما در مهرسا یاسکاوا اقدام به عرضه و فروش کنتاکتورهای با کیفیت از شرکت برمه نمودیم که مزیت رقابتی قیمت مناسب آنها توانسته رضایت افراد زیادی را جذب کند. برای اطلاع از قیمت ها و خرید با ما تماس بگیرید.

ضمانت اصل بودن کالا

مشاوره تخصصی رایگان

قیمت مناسب و رقابتی

ارسال به تمام نقاط کشور

کنتاکتور چیست و چه استفاده هایی دارد؟

کنتاکتور (Contacteur) از پر استفاده ترین تجهیزات الکتریکی است که از آن برای قطع و وصل مدارهای الکتریکی با توان بالا استفاده می شود. در بسیاری از موارد کنتاکتور شبیه رله است اما معمولا در کاربردهای بسیار بزرگتری مورد استفاده قرار می‌گیرد که این وجه تمایز کنتاکتور با رله است.

کنتاکتور چه ویژگی هایی دارد؟

عموما کنتاکتورها دارای چندین کنتاکت می‌باشند که این کنتاکت‌ها بیشتر از نوع کنتاکت باز هستند و همین کنتاکت‌ها هستند که قدرت عملکردی را در زمانی که بوبین کنتاکتور برق دار شده است برای بار فراهم می‌کنند. کنتاکتورها بیشتر همراه با موتورهای الکتریکی  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کنتاکتور توانایی پوشش رنج وسیعی از جریان و ولتاژ را دارد و از جریان‌های کم تا هزاران آمپر و ولتاژهای 25 ولت تا هزاران ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین در ابعاد گسترده ای از ابعاد کوچک دستی تا سایزهای بزرگتر در بازار وجود دارند. کنتاکتور به این دلیل بیشتر در بارهای با جریان بالا مورد استفاده قرار میگیرد که ظرفیت بالایی برای عملکرد در جریان‌های بالای 5000 آمپر و توان‌های بالاتر از 100 کیلووات  دارد.

اجزای اصلی کنتاکتورها

بوبین

یک هسته مغناطیسی سیم پیچی شده است که وظیفه تامین نیروی لازم برای اتصال فیزیکی کنتاکت های هادی الکتریسیته را دارد.

تیغه اصلی و کمکی

تیغه های کنتاکتور به دو دسته تیغه های فرمان و قدرت تقسیم می شوند. این تیغه ها هرکدام وظیفه خاصی را به عهده دارند؛ تیغه های قدرت وظیفه هدایت جریان الکتریکی پس از هربار تحریک شدن بوبین را دارند و تیغه های فرمان نیز در مدار فرمان به کار می روند.

محفظه عایقی

عایق بندی برای ایزوله کردن بخش های هادی و خطرناک به کار می رود تا از کاربر در برابر خطرات محافظت شود. جنس آن باید از مواد عایق الکتریسیته و پلاستیک های مقاوم در برابر حرارت باشد.

رله حرارتی

رله حرارتی یا بی متال بخش دیگر برخی کنتاکتورها است که برای حفاظت از بارهای وارد شده استفاده می شود و عموما روی بدنه کنتاکتور نصب می شود. در صورت ورود جریان بیش از حد مجاز رله حرارتی عمل می کند و از صدمه جلوگیری می کند.

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » بهترین قیمت ترموستات صنعتی

برای اطلاعات بیشتر و خرید کنتاکتور با شماره های زیر تماس بگیرید.

قاعده کلی عملکرد کنتاکتورها چگونه است؟

نحوه عملکرد کنتاکتور بسیار ساده و به این صورت است که جریانی که در کنتاکتور جریان دارد، بوبین کنتاکتور را برق دار می‌کند و سپس بوبین برق دار شده یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند. این میدان باعث حرکت آرمیچر  کنتاکتور می‌شود و در نهایت مدار بین کنتاکت‌های ثابت و متحرک کنتاکتور توسط یک کنتاکت بسته تکمیل می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا جریان از طریق کنتاکت‌ها به بار منتقل شود. و زمانی که جریان کنتاکتور قطع شود، بوبین بی برق شده و مدار را باز می‌کند.

از آنجایی که کنتاکتور برای باز و بسته شدن سریع کنتاکت‌ها طراحی شده است، کنتاکت‌های متحرک به سرعت با کنتاکت‌های ثابت برخورد می‌کنند و از جای خود به طرف بالا  جهش می‌کنند. که در بسیاری از کنتاکتورها برای جلوگیری از این نوع جهش‌ها از کنتاکتور با اتصالات دو راهه استفاده می‌شود.

تفاوت رله و کنتاکتور» در چه مواردی از رله و در چه مواردی از کنتاکتور استفاده می شود؟

رله و کنتاکتور هر دو برای باز و بسته کردن مدارات استفاده می شوند اما تفاوت هایی با یکدیگر دارند از جمله تفاوت در:

کاربرد

عمده ترین تفاوت رله و کنتاکتور در کاربرد و استفاده آنهاست. چون کنتاکتور نسبت به رله قوی تر است بنابراین برای کاربردهای پرقدرت تر از آن استفاده می شود و رله در کاربردهای ضعیف تر.

ظرفیت بار

از کنتاکتور می‌توان در مداراتی که دارای ظرفیت جریان بالا و پایین (9A تا 1250A) هستند استفاده کرد، این در حالی است که رله در مدارات کنترلی با ظرفیت جریان‌ های پایین (5A تا 10A) قابل استفاده می‌باشد.

مصرف برق

مصرف برق کنتاکتور در مقایسه با رله  بیشتر است زیرا رله‌ها از بوبین‌های کوچکتری نسبت به بوبین‌های کنتاکتور استفاده می‌کنند.

طراحی

عموما کنتاکتور برای کاربردهای سه فاز طراحی میشود و در مقابل رله برای استفاده در کاربردهای تک فاز طراحی میشود.

سرعت 

کنتاکتورها در تغییر وضعیت کندتر از رله عمل می‌کنند زیرا می‌توان رله را با سیگنال‌های الکترونیکی کنترل نمود که سرعت آنها را افزایش می دهد.

اندازه 

از آنجا که کنتاکتور برای کاربردهای ظرفیت بالا استفاده می‌شود نسبتا بزرگتر و سنگین تر از رله‌ها هستند.

معرفی برترین شرکت های تولید کننده کنتاکتور

شرکت برمه BERME

معرفی و تاریخچه برند برمه

برمه یک برند چینی است که در زمینه محصولات الکتریکی و صنعتی محصولات با کیفیتی تولید میکند که با توجه به قیمت مناسب محصولاتش توانسته محبوبیت قابل قبولی کسب کند. این برند در حقیقت BERM است که در فارسی برای تلفظ راحت تر به BERME شناخته شده است. اگرچه از نظر قدمت این شرکت از خیلی از همتایان خود جدید تر است اما با توجه به پیشرفتی که در این مدت کوتاه کسب کرده توانسته به یک رقیب جدی برای آنها تبدیل شود.

محصولات برمه که در حال حاضر در ایران موجود هستند شامل انواع ترموستات، رله شیشه ای و رله پی ال سی و رله SSR، کانکتور، کنتاکتور، انواع فیوز مینیاتوری، فتوالکتریک، تایمر، سوکت، کانتر و… است

نمایندگی برمه

کنتاکتور برمه BERME » از بهترین های بازار

کنتاکتورهای شرکت برمه که در حال حاضر تحت سری CJX2 عرضه می شوند هم از نظر کیفیت در بالاترین سطح جهانی هستند و هم با توجه به مدل های مختلف میتوانند تمامی نیازها به کنتاکتور را بر طرف کنند. در ادامه کاتالوگ کنتاکتور berme قرار داده شده است که میتوانید برای اطلاعات کامل تر آن را دانلود کرده و مشاهده نمایید. همچنین یک ویدیو کوتاه برای معرفی این محصول برای شما تدارک دیده ایم.

قیمت کنتاکتور

عوامل مختلفی در قیمت کنتاکتورها تاثیر گذارند از جمله شرکت تولید کننده، تولید داخل بودن یا وارداتی بودن، ویژگی های محصول و… مهرسا یاسکاوا تمام تلاش خود را کرده تا بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد از این جهت شما میتوانید قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

برای اطلاع از قیمت های ما میتوانید با شماره های داخل صفحه تماس بگیرید و همچنین از مشاوره ما نیز استفاده کنید.

 

نمایندگی فروش کنتاکتور

با توجه به اهمیت کنتاکتور ها تلاش ما بر این بوده است تا با کیفیت ترین محصول را به خریداران عرضه نماییم. با وجود کیفیت بسیار بالا و همینطور قیمت مناسب محصولات شرکت berme ما به طور تخصصی نمایندگی محصولات این شرکت را در ایران بر عهده داریم تا نیاز به این محصول بر طرف شود.

کنتاکتور برمه مدل CJX2-6510

سایر محصولات مهرسا یاسکاوا » خرید انواع کلید مینیاتوری

مزایای خرید از مهرسا یاسکاوا

مهرسا یاسکاوا از زمان تاسیس خود تا به امروز توانسته در بخش های مختلف صنعت، در کنار صنعتگران باشد و به آنها در تامین محصولات مورد نیازشان کمک کند. با توجه به قیمت های عادلانه و خدمات پس از فروش مناسب مشتریان ما همواره به ما باز می گردند که این انگیزه ای دو چندان برای ادامه کار ماست.

در حال حاضر در مهرسا یاسکاوا محصولات اتوماسیون صنعتی از جمله اینورتر ، سنسور، ترموستات، تایمر، HMI، لیمیت سوئیچ، فتوالکتریک، اینکودر، کانکتور، منبع تغذیه، رله و SSR، کانتر، مینیاتوری و… از بهترین شرکت های دنیا به فروش می رسند.

قیمت مناسب، کیفیت برتر، مشاوره تخصصی و پشتیبانی حرفه ای از جمله ی تضمین های ما به شماست.

سوالات متداول FAQ

در حال حاضر محصولاتی از برند های مختلف ایرانی و خارجی در بازار موجود است که ویژگی های متنوعی دارند. برند berme یکی از شرکت هایی است که با وجود کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارد.

کنتاکتورها از رله ها قوی تر هستند و در نتیجه استفاده از آنها در جاهایی است که نیاز به قدرت بیشتری وجود دارد. همچنین در اندازه، ظرفیت بار، مصرف برق و طراحی با هم تفاوت دارند.

برای خرید کنتاکتور هم میتوان به صورت حضوری به بازار مراجعه کرد و هم میتوان از راه دور و اینترنتی خرید کرد. ما در مهرسا یاسکاوا امکان هر دو نوع خرید را برای خریداران فراهم کرده ایم.

‫5/5 (1 امتیاز )